Povjerenstvo za nastavu

doc. dr. sc. Toni Maglica;
Ana Ćorić– studentica.

13.12.2021

Otvoreno predavanje na temu „Menadžersko komuniciranje i odnosi s javnostima za studente/ice društvenih i humanističkih studija“

Predavanje otvoreno za sve zainteresirane studente/ice Fakulteta na temu „Menadžersko komuniciranje i odnosi s javnostima za studente/ice društvenih i humanističkih studija“, održava gostujuća predavačica izv. prof. dr .sc. Ivana Bilić sa Ekonomskog fakulteta.

Obradit će teme mogućeg radnog i profesionalnog angažmana u ovom području te temu primjene odnosa s javnostima (Public Relations) za osobnu promociju i upravljanje karijerom.

Predavane se održava online u srijedu, 15. prosinca. 2021. u 10:30 sati, a uključenje je preko Google Meet platforme, sastanak s kodom nalfirevic