Povjerenstvo za nastavu

Toma Gruica, student

Nastava - obavijesti

21.09.2021
Objavljen je Natječaj za Stručnu praksu na Odsjeku za pedagogiju za zimski semestar akademske godine 2021./2022. Natječaj je dostupan na mrežnoj sgtranici Odsjeka za pedagogiju.
18.09.2021
RASPORED PRIMANJA STUDENATA PRVE GODINE PREDDIPLOMSKIH STUDIJA I PRVE GODINE INTEGRIRANOG STUDIJA, AK.GOD. 2021./2022. PONEDJELJAK, 27. RUJNA 2021.   ODSJEK ZA HRVATSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST,  8:30, P8 ODSJEK ZA SOCIOLOGIJU,  9:00, P7 ODSJEK ENGLESKI JEZIK I KNJIŽEVNOST,  9:15, P8 ODSJEK ZA TALIJANSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST,  10:00, P8 ODSJEK ZA UČITELJSKI STUDIJ,  10:15, P7 ODSJEK ZA NJEMAČKI JEZIK I KNJIŽEVNOST,  10:45, P8 ODSJEK ZA RANI I PREDŠKOLSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE,  11:15, P7 ODSJEK ZA POVIJEST,  11:30, P8 ODSJEK ZA PEDAGOGIJU,  12:15, P7 ODSJEK ZA FILOZOFIJU,  13:00, P8 ODSJEK ZA POVIJEST UMJETNOSTI,  13:45, P7
15.09.2021
Podsjećamo vas na obrazovnu akciju pod nazivom  „50 tečajeva za studente za 50 godina Srca“  koja je započela  u svibnju 2021.  i traje  do   travnja 2022. godine.  Obrazovnom akcijom Sveučilišni računski centar Sveučilišta u Zagrebu (Srce) omogućava studentima  besplatno  pohađanje jednog od pet tečajeva za koje se inače plaća naknada.  Akcija je namijenjena studentima visokih učilišta svih razina studija. Obrazovna akcija uključuje pet tečajeva koji se održavaju svaki mjesec do travnja 2022. godine, a to su:   Uvod u HTML  (12 školskih sati) Osnove rada u WordPressu  (12 školskih sati) Osnove programiranja (Python)  (16 školskih sati) Osnove rada s alatima za grafički dizajn (Inkscape, GIMP)  (16 školskih sati) Upoznavanje sa sintaksom jezika R i njegova primjena u osnovnoj statističkoj i grafičkoj analizi podataka  (20 školskih sati).  Tijekom razdoblja održavanja akcije svaki se student besplatno može prijaviti na jedan od tečajeva s popisa. U slučaju popunjavanja raspoloživih mjesta zainteresirani polaznici se mogu prijaviti na listu čekanja. Na tečajeve se prijavljuje isključivo putem sustava za prijavu na tečajeve  abc.srce.hr . Prijave se obrađuju prema redoslijedu pristizanja.  Zainteresirani polaznici se na sustav za prijavu trebaju prijaviti uporabom elektroničkog identiteta iz sustava AAI@EduHr. Raspored tečajeva u rujnu i listopadu objavljen je na stranici akcije  „50 tečajeva za studente za 50 godina Srca“  na kojoj ćemo i nadalje objavljivati termine održavanja tečajeva u okviru ove akcije u svim sljedećim mjesecima.   Osim tečajeva u okviru akcije, studentima su na raspolaganju i besplatne jednodnevne radionice o uporabi uredskih alata i multimedijskih programa, kao i brojni tečajevi koje studenti mogu pohađati po posebno povoljnim cijenama. Prijava na sve radionice i tečajeve također se obavlja putem sustava za prijavu na tečajeve  abc.srce.hr . Tečajevi se održavaju u online okruženju uz vodstvo predavača. Za sudjelovanje na tečajevima potrebno je imati na raspolaganju računalo s omogućenim pristupom internetu, slušalice s mikrofonom te web-kameru (opcionalno).
15.09.2021
Natječaj za upis u Razlikovni program (razlikovna godina) za upis na sveučilišni diplomski studij Rani i predškolski odgoj i obrazovanje nalazi se na ovoj poveznici .
15.09.2021
Kalendar nastave u akad. god. 2021./2022.
28.06.2021
Sukladno Pravilniku o radu Povjerenstva za nastavu, formirana je nova mail adresa  povjerenstvonastava@ffst.hr  na koju studenti, uz zajamčenu diskreciju, mogu uputiti komentare i sugestije vezane uz održavanje nastave na Filozofskom fakultetu.